SILVERSMYCKEN, diverse, vikt 230 gram, 1800-/tal, 1900-tal.

276831. SILVERSMYCKEN, diverse, vikt 230 gram, 1800-/tal, 1900-tal.

Förgylld silvermedalj, 925, H9=1958.
Korshänge, med inskription WN 1938, I5=1863.
Övrigt, M8=1938, D)=1954, A8=1927, Y8=1949. Örhängen, silverkedjor och länkar, ring, broscher, manschettknappar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 920