Förgylld silvermedalj, 925, H9=1958.
Korshänge, med inskription WN 1938, I5=1863.
Övrigt, M8=1938, D)=1954, A8=1927, Y8=1949. Örhängen, silverkedjor och länkar, ring, broscher, manschettknappar.
Slitage.
Slitage.