KÖKSBORD med sidoklaffar.

KÖKSBORD med sidoklaffar.
2768269. KÖKSBORD med sidoklaffar.

Betsad furu.
Längd med klaffar 157, bredd 99, höjd 75 cm.

Skivan är i behov av justering för att klaffarna ska kunna fällas ned. Bruksslitage, repor, märken, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Betsad furu.

Antal besök: 432