PARTI PORSLIN, 5 delar, mestadels Rosenthal, 1900-tal.

276826. PARTI PORSLIN, 5 delar, mestadels Rosenthal, 1900-tal.

Vas, Björnbär, Rosenthal, höjd 21 cm.
3 mockakoppar med fat, Rosenthal.
Smörask, med text på locket "Butterdose aus den Kriegsjahren 1916/18", fatets diameter ca 9 cm, höjd 5 cm.

Bruksslitage, koppar och fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 552