VAS i glas, Christer Sjögren, Lindshammar, signerad Chr Sjögren Lindshammar Sweden.

276820. VAS i glas, Christer Sjögren, Lindshammar, signerad Chr Sjögren Lindshammar Sweden.

Stor vas i klarglas med dekor av rutmönster.
Botten 24x24 cm.
Höjd 38 cm.
Signerad Chr Sjögren Lindshammar Sweden.

Bruksskick.
Repor
Mynning med tillverkningsdefekt
Kalkavlagring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Botten 24x24 cm.
Höjd 38 cm.

Bruksskick.
Repor
Kalkavlagring.

Antal besök: 2 601