Stadsauktion Sundsvall
Silver & Metall
Övriga metallföremål
KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL samt GRÄDDKANNA, 3 delar, nysilver, CG Hallberg, AG Dufva. 1900-tal.
276781. KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL samt GRÄDDKANNA, 3 delar, nysilver, CG Hallberg, AG Dufva. 1900-tal.
Höjd 14 - 26 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 14 - 26 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
3 209