PUNSCHMUGGAR 6 st, Ceson, silver 830, vikt 180 gram.

Auktionen är avslutad, men kanske gillar du följande föremål?

 

Bilder

PUNSCHMUGGAR 6 st, Ceson, silver 830, vikt 180 gram.
276763. PUNSCHMUGGAR 6 st, Ceson, silver 830, vikt 180 gram.

Beskrivning

R10=1991. Höjd 4, diam 6,5 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Slitage, förekomst av smärre buckla.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Budgivning

Laddar…
Har du något liknande att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering!
276763. PUNSCHMUGGAR 6 st, Ceson, silver 830, vikt 180 gram.

Beskrivning

R10=1991. Höjd 4, diam 6,5 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Slitage, förekomst av smärre buckla.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Detaljer

Hus
Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 103