BYRÅ, 1900-talets mitt.

BYRÅ, 1900-talets mitt.
276730. BYRÅ, 1900-talets mitt.

Vitmålad med mässingsbeslag.Lådförstycken med bilder ur Nordisk flora.Längd 90,bredd 41, höjd 66 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 007