SKÅL, porslin, "Polaris", sannolikt Lars Thorén, Rörstrand. 1950-tal.

276726. SKÅL, porslin, "Polaris", sannolikt Lars Thorén, Rörstrand. 1950-tal.

Geometrisk dekor och form.
Längd 42,7 cm.

Smärre bruksslitage, några repor i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometrisk dekor och form.
Längd 42,7 cm.

Antal besök: 4 326