SOFFBORD, björk, art deco, tidigt 1900-tal.

2767116. SOFFBORD, björk, art deco, tidigt 1900-tal.

Runt bord i mörkbonad björk, med fyrbent kopplad benställning. Skyddsskiva i glas för toppskiva och underhylla.
Mått: Ø 95 cm, höjd 63 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: Ø 95 cm, höjd 63 cm.

Antal besök: 1 351