SKÄNK, 1800-tal.

SKÄNK, 1800-tal.
2767001. SKÄNK, 1800-tal.

Höjd 141,5 cm, bredd 119 cm, djup 49 cm.
3 hyllplan och 4 lådor.

Slitage, märken, repor.
Renoverat och kompletterat. Senare lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
2767001. SKÄNK, 1800-tal.

3 hyllplan och 4 lådor.

Slitage, märken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 983