SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1800-tal.

276694. SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1800-tal.

Ca. längd 130, bredd 59, höjd 76 cm.

Slitage, repor, slagmärken. Lagning på bordsskiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 498