ULF TROTZIG. ETSNING, signerad samt numrerad 84/100.

2766884. ULF TROTZIG. ETSNING, signerad samt numrerad 84/100.

Bildmått: ca 29x24cm
Rammått: ca 55.5x41cm.

Bruksskick, märken på ram.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: ca 29x24cm
Rammått: ca 55.5x41cm.

Bruksskick, märken på ram.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Antal besök: 242