WALLERANT VAILLANT. Etsning, signerad.

2766472. WALLERANT VAILLANT. Etsning, signerad.

Ram ca 31 x 27 cm.
Etsning ca 16 x 14 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 31 x 27 cm.
Etsning ca 16 x 14 cm.

Antal besök: 280