SPEGEL, Gustaviansk, Hallstämplad Jönköping, 17/1800-tal.

276637. SPEGEL, Gustaviansk, Hallstämplad Jönköping, 17/1800-tal.

Dekor med pärlbård. Ovanstycke med antikiserande figuriner.
2-delat glas.
Höjd 119cm.
Bredd 48cm.

Senare förgyllning samt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

2-delat glas.
Höjd 119cm.
Bredd 48cm.

Senare förgyllning samt glas.

Antal besök: 1 352