EINAR ROSÉN. Färglitografi, signerad och numrerad 75/350.

276607. EINAR ROSÉN. Färglitografi, signerad och numrerad 75/350.

47x38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

47x38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 922