Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Silver
KRYDDUPPSATS, glas och silver och DRUVSAX, silver, vikt ca 158,4 gram.
27656. KRYDDUPPSATS, glas och silver och DRUVSAX, silver, vikt ca 158,4 gram.
Höjd ca 13 cm.
Nagg, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 13 cm.
Nagg, slitage.
Gomér & Andersson Linköping
626