GUSTAF SJÖÖ. Landskap med hus. Olja på pannå, signerad G. Sjöö.

276539. GUSTAF SJÖÖ. Landskap med hus. Olja på pannå, signerad G. Sjöö.

44,5 x 59,5 cm.

Stora repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

44,5 x 59,5 cm.

Stora repor.

Antal besök: 3 747