KLÄNNING, Rohs, Köln, 1960-tal.

2764875. KLÄNNING, Rohs, Köln, 1960-tal.

Mörkblå, midja med knytband. Dtagkedja i rygg.
Storlek enligt märkning 44.
Längd ca 104cm.

Bruksslitage.

Tema

Vintage

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek enligt märkning 44.
Längd ca 104cm.

Bruksslitage.

Tema

Vintage

Antal besök: 542