GLAS samt STENÄGG, 35 st, 1900-tal.

276424. GLAS samt STENÄGG, 35 st, 1900-tal.

I olika storlekar och dekorer.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 925