ARMLÄNK, 18K vitguld, kejsarlänk.

2764186. ARMLÄNK, 18K vitguld, kejsarlänk.

Kraftig länk med instickslås.Stämplat AR 750.
Längd 19.5 cm, bredd 50 mm
Vikt ca 55 gram.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19.5 cm, bredd 50 mm
Vikt ca 55 gram.

Gott bruksskick.

Antal besök: 570