DRAGSPEL, Borsini, Italien.

DRAGSPEL, Borsini, Italien.
2763894. DRAGSPEL, Borsini, Italien.

Mått: 40x46x20 cm.

Bruksslitage, tyg med lagningar, SAV garanterar ej funktionen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 40x46x20 cm.

Antal besök: 813