KNUT IRWE. Landskap med hus, olja på duk, uppfodrad, signerad.

276383. KNUT IRWE. Landskap med hus, olja på duk, uppfodrad, signerad.

58 x 68 cm.

Något fläckig, duk uppfodrad på pannå.

Knut Irwe (1912–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 68 cm.

Knut Irwe (1912–2002)

Antal besök: 1 769