BOKMÄRKEN, LEKSAKSSPIS MFZ, KLIPPDOCKOR, MINIATYRFÖRPAKNINGAR, 1900-tal.

276373. BOKMÄRKEN, LEKSAKSSPIS MFZ, KLIPPDOCKOR, MINIATYRFÖRPAKNINGAR, 1900-tal.

Spisens längd 17 cm.

Slitage, veck och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spisens längd 17 cm.

Slitage, veck och skador.

Antal besök: 1 162