FIOL med 2 STRÅKAR, 1900-TAL.

FIOL med 2 STRÅKAR, 1900-TAL.
276331. FIOL med 2 STRÅKAR, 1900-TAL.

Längd ca 60 cm. Låda finns.

Repor. Slitage. Strängstall senare kompletterat. Hakstöd saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 60 cm. Låda finns.

Antal besök: 1 464