OLOF SÖDERMARK (1790-1848). Olja på duk, signerad och daterad Roma 1839.

2762845. OLOF SÖDERMARK (1790-1848). Olja på duk, signerad och daterad Roma 1839.

Italiensk flicka och pojke. 98 x 72 cm.

Mindre krackeleringar. Några små retuscher.

Tema

Ett eklektiskt hem

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Ett eklektiskt hem

Antal besök: 2 483