OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Etsning, troligen Frankrike, otydligt signerad.

276280. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Etsning, troligen Frankrike, otydligt signerad.

Interiör med kvinnor.
Ca. 48x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Interiör med kvinnor.
Ca. 48x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 705