PELARBORD, mahogny, rokokostil, tidigt 1900-tal.

276271. PELARBORD, mahogny, rokokostil, tidigt 1900-tal.

Längd 49, bredd 34, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 317