PORTRÄTT, föreställande ung dam, otydligt signerad,daterad 1865, proveniens Krapperups slott.

27619. PORTRÄTT, föreställande ung dam, otydligt signerad,daterad 1865, proveniens Krapperups slott.

Pastell, påskrift på baksidan. Denna tavlan köpte jag i Moskva i mitten av 1930-talet. Wanda Gyllenstierna Krapperup.
Utan ram 32 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utan ram 32 x 24 cm.

Antal besök: 1 770