SÄNG, jugend.

SÄNG, jugend.
2761892. SÄNG, jugend.

Mahogny. Skuren dekor. Längd 203,5 cm. Bredd 100 cm. Höjd 93,5 cm.
Innermått ca 193x93,5 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Dekorlist saknas på ena gaveln. Ena gaveln med torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!
2761892. SÄNG, jugend.

Innermått ca 193x93,5 cm.

Antal besök: 923