GUSTAV BOLIN. Färglitografi, signerad och numrerad 72/150.

276175. GUSTAV BOLIN. Färglitografi, signerad och numrerad 72/150.

Komposition.
Ca. 43x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition.
Ca. 43x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 797