2761749. DOCKHUS, 1930-TAL.
2761749. DOCKHUS, 1930-TAL.
byggt som ett tvåvåningshus med övre balkong, fönster och central dörr, öppning för att avslöja sex rum med målade tapeter, målade och tapeter exteriör, 80 cm x 85 cm x 50 cm.
Något glas saknas i fönstren. Ytterdörren lös, en sida måste fästas på gångjärnen.
Några tårar och förluster till tapeter.
Färgmärken, stötar och repor hela tiden.
Spår av gamla ledningar för el/batteri men inte funktionella.