KRÄFTSERVIS, 10 delar, Gustavsberg. 1900-talets mitt.

276143. KRÄFTSERVIS, 10 delar, Gustavsberg. 1900-talets mitt.

Tallrikar, diameter 24,5 cm.

Bruksslitage, krackelyr, nagg på en tallrik.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tallrikar, diameter 24,5 cm.

Antal besök: 944