SKOLKARTA, Natur och Kultur, 1960-tal.

27609. SKOLKARTA, Natur och Kultur, 1960-tal.

Karta föreställande polområdena. 85x130 cm.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 853