BORD, med låda i sargen, TIDINGSKORG, 1950/60-tal.

276073. BORD, med låda i sargen, TIDINGSKORG, 1950/60-tal.

Bordets mått; längd 60,5, bredd 31,5, höjd 59 cm, Tidningskorgens längd 39,5 cm.

Slitage, repor, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 610