BIOSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt.

2760528. BIOSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt.

Sammanhängande 2 och 2.
Höjd 76, sitthöjd ca 40, bredd 110 cm.

Från biografen i Ordenshuset Virserum.

Trä med märken, repor, klädsel med smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sammanhängande 2 och 2.

Antal besök: 290