STRINGBORD, teak, 1960-tal.

STRINGBORD, teak, 1960-tal.
2759718. STRINGBORD, teak, 1960-tal.

Höjd ca 49 cm, ca 59,5 x 35 cm.

Ytsmuts, skavmärken, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 491