TRÅG allmoge, 1800-tal.

TRÅG allmoge, 1800-tal.
275920. TRÅG allmoge, 1800-tal.

Längd 119 cm.

Slitage, skador och lagningar, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 119 cm.

Antal besök: 631