SMINKBORD samt STOL, Åfors Möbelfabrik, 1951.

275897. SMINKBORD samt STOL, Åfors Möbelfabrik, 1951.

Valnöt samt pyramidmahogny.

Längd 123 cm
Bredd 44 cm
Höjd 145 cm

Inköpskvitto finnes från Åfors Möbelfabrik.

Åldersslitage. Stolsben med lagning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt samt pyramidmahogny.

Längd 123 cm
Bredd 44 cm
Höjd 145 cm

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 935