PÅ GARDASJÖN - signerad, okänd konstnär.

2758918. PÅ GARDASJÖN - signerad, okänd konstnär.

Olja på panelen, rester av signaturer längst ner, landskapsutsikt från en kulle ovanför italiensk bosättning och berg vid Gardasjön, den där. 57 x 47,5 cm, pasty borste stil, i en bred silverpläterad profilram (små färg välsignelser) ca. 70 x 60 cm.

Vackert bevarad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vackert bevarad.

Antal besök: 815