275880. SMYCKEN, 9 delar, silver, 1900/2000-tal.
Set: Ring (storlek 18), 1 par örhängen samt hänge.
Set: 1 par örhängen samt halsband (längd ca 43 cm.)
2 par örhängen.
Ring, storlek 18.
Armband längd ca 20 cm.
Slitage. Dekordelar saknas.
En länk på armband skadat.
2 par örhängen.
Ring, storlek 18.
Armband längd ca 20 cm.
Slitage. Dekordelar saknas.
En länk på armband skadat.