GUCCI. Kostym, 2 dlr, dubbelknäppt, ull, 90-tal.

2758373. GUCCI. Kostym, 2 dlr, dubbelknäppt, ull, 90-tal.

Proveniens: Från Lars Wallins privata klädsamling, inköpt i London under 90-talets mitt. Besöket var en privatresa med vänner som ansåg att Wallin redan köpt för mycket kläder, varvid han köpte kostymen i hemlighet och smugglade med den på vägen hem.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 003