SKÅL, tenn, 1700-tal.

SKÅL, tenn, 1700-tal.
275828. SKÅL, tenn, 1700-tal.

höjd ca 6 cm, diameter 16,cm, vikt 606 gr.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
275828. SKÅL, tenn, 1700-tal.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 700