2 FIGURINER KINA, JADEFÄRGADE.

2758177. 2 FIGURINER KINA, JADEFÄRGADE.

Guanjin, höjd 19.5cm, samt drake, höjd 6cm, längd 10cm.

Ytslitage, drake med nagg, figur med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 337