275776. KNAPPDRAGSPEL, "Skandia", Hagström. 1950-tal.
Extra knappfunktioner; "Klarinett", "Chorus", "Fagott". Medföljer transportväska samt tre nothäften.
Längd indragen: 43, Bredd: ca 17, Höjd: 45 cm.
Smärre bruksslitage. En liten bottenrem av. Ej genomgången.