KNAPPDRAGSPEL, "Skandia", Hagström. 1950-tal.

275776. KNAPPDRAGSPEL, "Skandia", Hagström. 1950-tal.

Extra knappfunktioner; "Klarinett", "Chorus", "Fagott". Medföljer transportväska samt tre nothäften.
Längd indragen: 43, Bredd: ca 17, Höjd: 45 cm.

Smärre bruksslitage. En liten bottenrem av. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 263