KASSASKÅP, Royal. 1900-tal.

KASSASKÅP, Royal. 1900-tal.
275765. KASSASKÅP, Royal. 1900-tal.

Bredd 50, djup 38, höjd 38 cm. Kombinationsnummer finns med samt nycklar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 302