JORDGLOB, Columbus verlag, Paul Ostergaard, 1900-talets andra hälft.

275728. JORDGLOB, Columbus verlag, Paul Ostergaard, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 142