SKRIN, silver, för spelmarker och kortlek, stämplad svensk import, 1927.

275718. SKRIN, silver, för spelmarker och kortlek, stämplad svensk import, 1927.

Total längd 21 bredd 11 höjd 7 cm.

Slitage, gravyr. Spelmarker samt kortlek ej genomgånget. Inredning med skador/delvis lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 778