SVERKER HOLMBERG. Akvarell.

SVERKER HOLMBERG. Akvarell.
2756750. SVERKER HOLMBERG. Akvarell.

Kråka. Signerad och daterad -92. 37x51 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 486