STILLEBEN MED BÖCKER, Ritter, E. 1999.

2756318. STILLEBEN MED BÖCKER, Ritter, E. 1999.

Olja på duk signerad av E. Ritter längst ner till vänster och daterad 1999, påskriven på baksidan *Stilleben med böcker*, teknisk och konstnärlig referens. Aschaffenburg, horisontell kubistisk presentation, det där. 40 x 30,5 cm, på bår utan dekorativ ram.

Mycket välbevarad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mycket välbevarad.

Antal besök: 642