Auktionshuset Kolonn
Konst
Övrigt
MYTOLOGISKA BILDER, 4 st, troligen handkolorerade gravyrer, 17/1800-tal.
27559. MYTOLOGISKA BILDER, 4 st, troligen handkolorerade gravyrer, 17/1800-tal.
Tot mått inkl ram 20 x 20 cm.
Skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Tot mått inkl ram 20 x 20 cm.
Skador.
Auktionshuset Kolonn
683